Ferie online z  Siedlecką Książnicą

Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza dzieci na „Ferie z książkami Wioletty Piaseckiej” – autorki ponad 40 baśni i bajek, wielu sztuk teatralnych i słuchowisk oraz książek biograficznych.

Zapraszamy na dwa spotkania online z Wiolettą Piasecką transmitowane  na żywo na profilu MBP na Facebooku - 7 i 14 stycznia o godzinie 11.00. Spotkania autorskie będą również dostępne online na naszej  stronie internetowej  www.mbp.siedlce.pl, kanale YouTube oraz Facebooku MBP  do 31 stycznia 2021 r.

Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu na Facebooku, na którym zaprezentujemy książki Wioletty Piaseckiej oraz zagadki i gry literackie dotyczące twórczości Autorki.

Ze względu na pandemię wszystkie spotkania odbędą się online, ale książki Wioletty Piaseckiej można wypożyczyć w każdej placówce MBP w Siedlcach.

Serdecznie zapraszamy!