Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na VII Noc Bibliotek. 
Wieczór rozpocznie się od inauguracji „Galerii Plakatu i Autografu”, która gromadzi  plakaty promujące wydarzenia odbywające się w MBP. Dodatkową wartością kolekcji są autografy osobistości odwiedzających bibliotekę min. Hanny Krall, Ernesta Brylla, Andrzeja Stasiuka, Wiesława Myśliwskiego, Joanny Bator i innych.
Kolejnym punktem wieczoru będzie  spotkanie z pisarką, psycholożką i terapeutką Ewa Nowak. Autorką opowiadań i powieści dla dzieci i młodzieży, która w swojej twórczości podpowiada jak radzić sobie  z trudnościami w  domu, w szkole, z przyjaciółmi i rodzicami. Dobre wzorce zawarte w książkach Ewy Nowak odnoszą się do uniwersalnych wartości tj. uczciwości, szczerości, szacunku i przyjaźni. Twórczość naszego gościa doskonale wpisuje się w hasło tegorocznej Nocy Bibliotek „Czytanie wzmacnia”. 
Zakończeniem VII Nocy Bibliotek będzie nocny spacer po bibliotece z latarkami, niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć Siedlecką Książnicę w ciemności. Dobrze będzie mieć ze sobą telefony z latarkami.
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Bądźmy razem w ten wyjątkowy wieczór!
9.10.2021 r. godz. 18.00, Czytelnia Głowna MBP