Premiera książki Magdaleny Grochowskiej „Różewicz. Rekonstrukcja" (t. I)

Z okazji Roku Tadeusza Różewicza  Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza 17 grudnia 2021 r. o godz. 17.00 do  Czytelni Głównej (wejście od ulicy Esperanto) na premierę książki Magdaleny Grochowskiej pt. „Różewicz. Rekonstrukcja" (t. I)
Spotkanie autorskie poprowadzi dr Barbara Stelingowska adiunkt w Instytucie Językoznawstwa i Literaturoznawstwa Wydziału Nauk Humanistycznych  UPH w Siedlcach
Magdalena Grochowska – reportażystka i eseistka. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała w „Głosie Nauczycielskim”, „Przeglądzie Tygodniowym” i „Życiu Warszawy”. W 2016 roku Polski PEN Club uhonorował ją Nagrodą im. Ksawerego i Mieczysława Pruszyńskich za „konsekwentne opowiadanie dziejów polskiej inteligencji”.

Spotkanie odbędzie się z zachowanie zasad reżimu sanitarnego. Liczba miejsc w bibliotece ograniczona – 28 osób. Do podanego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione.
Podczas spotkanie będzie można zakupić premierowe wydanie książki.