Wieczór autorski Elżbiety Sieradzińskiej

Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach z okazji 30. rocznicy śmierci Wandy Rutkiewicz zaprasza na wieczór autorski Elżbiety Sieradzińskiej autorki książki „Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt”.

Elżbieta Sieradzińska – pisarka, autorka biografii min. Cesári Évory. Romanistka, tłumaczka książek i tekstów piosenek, wokalistka zespołu  Costanova i kompozytorka. Publikowała na łamach czasopism min. „Góry”, „Jazz Forum”,  „Globtroter”. Członek honorowy Stowarzyszenia Pisarzy Południowej Francji „Le Félibrige”. Była wieloletnia dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim. Odznaczona brązowym medalem „Zasłużony dla Kultury” Gloria Artis i w uznaniu za zasługi w działalności na rzecz rozwoju kultury Złotym Krzyżem Zasługi.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Osmólska – Ilczuk
16.03.2022 r., godz. 18.00