Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na promocję książki autorstwa ks. dra Mariusza Świdra i dra Rafała Dmowskiego pt. "Nauczanie pasterskie Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego, tom 1. Listy pasterskie i Orędzia".

Spotkanie odbędzie się w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, 12 kwietnia 2022 roku, o godz. 17:00. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem przez JE ks. Bpa Kazimierza Gurdę i Prezydenta Miasta Siedlce Andrzeja Sitnika. Publikacja jest pierwszym tomem zbiorów dokumentów drogi życiowej do świętości Biskupa Ignacego Świrskiego.

Podczas spotkania Autorzy opowiedzą o rozpoczętym w 2018 roku procesie beatyfikacyjnym i zebranym materiale, który dowodzi niezwykłości życia Sługi Bożego bpa Świrskiego.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.