Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy, który odbędzie się w dniach 5 i 6 grudnia br. w siedzibie głównej siedleckiej książnicy.
Podczas kiermaszu będzie można kupić każdą książkę za symboliczne 5zł. Będziemy prowadzić sprzedaż książek wycofanych z księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej.
W ten sposób Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach może przyczynić się do szerzenia dobra i podzielić się z drugim człowiekiem tym, co ma najcenniejsze - książką.
Kwota ze sprzedanych książek podczas kiermaszu zostanie w całości przekazana na rzecz Siedleckiego Hospicjum Domowego.
W czasie kiermaszu będzie można zostawić w Bibliotece nakrętki plastikowe, które również zostaną przekazane do Siedleckiego Hospicjum Domowego.
Zapraszamy do odwiedzin i zakupu naszych książek.
W kiermaszu pomogą nam wolontariusze, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach.
Kiermasz odbędzie się 5 grudnia br, w godzinach od 10:00 do 16:00 i 6 grudnia br. od godz. 10:00 do 17:00, wejście od ul. J. Piłsudskiego.