Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na wieczór poezji siedleckiego poety Sebastiana Arkadiusza Barana.
Sebastian Arkadiusz Baran urodził się 11 marca 1979 r. w Łukowie. Swoje wiersze publikował m.in. w „Siedleckim Nieregularniku Literackim” oraz „Kulturze Siedleckiej”, jego wyróżnione teksty można także znaleźć w pokonkursowym tomiku „Promień Nadziei” wydanym w Tomaszowie Mazowieckim w 2009 r. oraz specjalnym wydawnictwie z wierszami o różach „Przyroda Pachnąca Różami”.
Sebastian Baran ma na swoim koncie wyróżnienia w konkursie jednego wiersza podczas Nocy Poetów w Jabłonnie Lackiej (m.in. w 2010 r.), statuetkę w Przeglądzie Twórczości Scenicznej Osób Niepełnosprawnych w Siedlcach, dyplom w konkursie im. Romualda III Mikoszewskiego w Łosicach, wyróżnienie Pełnomocnika Prezydenta Miasta Słupska ds. Osób Niepełnosprawnych w 2007 r., dyplom za udział w 15 ogólnopolskim Konkursie Literackim w Krakowie w 2008 r. oraz dyplom za udział w Konkursie Recytatorskim „Ścieżki Słów” w CKiS w Siedlcach, m.in. w 2011 r.

8.12.2022r., godz.17.00, Salonik Literacki, wejście od ulicy Piłsudskiego.

Wstęp wolny!