Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach oraz Muzeum Treblinka  zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Prządką.
Podczas spotkania odbędzie się promocja publikacji pt. „Bibliografia Miejsca Pamięci Treblinka”, której wydawcą jest Muzeum Treblinka.

Prezentowana bibliografia przedmiotowa to pierwszy zakrojony na tak szeroką skalę spis pozycji poświęconych tej tematyce.
Książka ta będzie dobrym kompendium zarówno dla wszystkich potencjalnych czytelników, w tym badaczy, biografów, wykładowców
i studentów.

Autorem bibliografii jest st. kustosz Pan Andrzej Prządka, pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.

Spotkanie odbędzie się dnia 8 maja 2023 roku o godz. 11.00  w Saloniku Literackim, wejście od ulicy J. Piłsudskiego.