7 września 2023 roku, w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbyło się spotkanie autorskie wraz z promocją książki Witolda Oknińskiego pt. „Leczyli nie tylko siedlczan. Słownik biograficzny lekarzy XX wieku”.

Na spotkanie tłumnie przybyli siedlczanie i goście spoza naszego miasta. Widownię zapełnili m.in. siedleccy lekarze, członkowie rodzin i potomkowie siedleckich medyków, których niespełna 200 biogramów stworzył i szczegółowo opisał Witold Okniński. Wydawcą słownika jest Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach. To już druga nowość wydawnicza siedleckiej książnicy w tym roku.

Parterem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Makowieckiego. „Leczyli nie tylko siedlczan” to wyjątkowa pozycja upamiętniająca piękną historię Siedlec i wybitne postaci lekarek i lekarzy pracujących w Siedlcach.

Książka do nabycia w Bibliotece Głównej, wejście od ul. Esperanto. Koszt: 70zł

#mazowszesercepolski #siedlcemiastoprzyjazne