Centrum Obsługi Czytelników

ul. Józefa Piłsudskiego 5 (wejście od ul. Esperanto)
08-110 Siedlce

tel. 25  794 30 31

e-mail: coc@mbp.siedlce.pl

Zaprasza użytkowników:

wtorek, środa, czwartek, piątek

godz. 10.00 – 18.00

godz. 09.00 – 16.00

Oferuje:

• zbiory -  ok. 130 000 woluminów książek

udostępniane na zewnątrz, w tym:

• literaturę piękną polską i obcą,
  • literaturę popularnonaukową i naukową, głównie z zakresu: filozofii, psychologii, religii, teologii, nauk społecznych, prawa, administracji, matematyki, nauk przyrodniczych, stosowanych, medycyny, nauk technicznych, rolnictwa, geografii, historii,
  • lektury szkolne, podręczniki akademickie

• elektroniczny katalog (dostępny przez Internet);
  • komputerowe wypożyczanie zbiorów oraz elektroniczne Karty Biblioteczne;
  • usługi: zamawianie i prolongowanie książek przez Internet.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie Moich danych osobowych na podstawie Rozporządzenia 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ) w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach.

kliknięcie przycisku spowoduje wysłanie formularza