Oddział dla Dzieci i Młodzieży

godz. 09.00 – 16.00

Oferuje:

• zbiory dla dzieci i młodzieży – ok. 25 000 woluminów książek

udostępniane na zewnątrz, w tym:

• literaturę piękną dla dzieci i młodzieży  (polską i obcą),
  • literaturę popularnonaukową,
  • lektury szkolne, książki edukacyjne,

udostępniane na miejscu, w tym:

• encyklopedie ogólne i dziedzinowe,
  • leksykony i kompendia wiedzy,
  • słowniki,
  • czasopisma

• elektroniczny katalog (dostępny przez Internet),
  • komputerowe wypożyczanie zbiorów oraz elektroniczne Karty Biblioteczne .

Oddział dla Dzieci i Młodzieży prowadzi: lekcje biblioteczne, przysposobienie czytelnicze, zajęcia dla dzieci oraz przyjmuje wycieczki (lekcje odbywają się od wtorku do piątku w godz. 9:00 - 11:00, po uprzednim zgłoszeniu).

Oferuje: wolny dostęp do literatury pięknej, czytelnię z 4 miejscami dla czytelników, w tym 3 stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz „kącik małego dziecka”.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie Moich danych osobowych na podstawie Rozporządzenia 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ) w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach.

kliknięcie przycisku spowoduje wysłanie formularza