Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza dzieci do uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych.

Tegoroczne ferie w bibliotece oparte są na książeczce profilaktycznej pt. BIBLIOTECZNE PRZYGODY KSIĄŻNICZKI WIELKIEJ.
Misją tego opracowania jest pokazanie dzieciom czytania jako alternatywy spędzania wolnego czasu, książek jako rzetelnego źródła wiedzy i przede wszystkim wspaniałej przygody. Przygody Książniczki Wielkiej to łamigłówki z motywującymi kolorowankami dające możliwość wypełniania ich wg własnej fantazji.

Autorką książeczki jest utalentowana siedlczanka i znana rysowniczka Ewelina Prostasewicz Rysopisy

Pomysł na opracowanie i druk książeczki zostały sfinansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w 2022 roku.

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne uzgodnienie obecności w wybranych filiach lub oddziale. Numery telefonów znajdą Państwo na stronie www.mbp.siedlce.pl

Poznajcie naszą Wielką Książniczkę! Zapraszamy!