Filia Biblioteczna Nr 2

przerwa :

godz. 14.00  - 14.15

Oferuje:

• zbiory – 34 094 woluminów książek (stan na 31.12.2023r.)

udostępniane na zewnątrz, w tym:

• literaturę piękną dla dzieci, młodzieży i dorosłych (polską i światową),
  • literaturę popularnonaukową,
  • lektury szkolne,
  • książki edukacyjne dla dzieci,

udostępniane na miejscu, w tym:

• encyklopedie,
  • kompendia wiedzy,
  • leksykony,
  • słowniki językowe,
  • czasopisma

• elektroniczny katalog (dostępny przez Internet),
  • komputerowe wypożyczanie zbiorów oraz elektroniczne Karty Biblioteczne .

Filia nr 2 prowadzi: lekcje biblioteczne, przysposobienie czytelnicze, zajęcia dla dzieci i młodzieży, przyjmuje wycieczki.

Oferuje: wolny dostęp do księgozbioru, czytelnię z 9 miejscami dla czytelników, „kącik małego dziecka”, czytelnię internetową z 3 stanowiskami komputerowymi z bezpłatnym dostępem do Internetu, oraz 2 stanowiska komputerowe do korzystania z katalogu elektronicznego. Biblioteka jest przystosowana do korzystania przez osoby niepełnosprawne (podjazd).

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie Moich danych osobowych na podstawie Rozporządzenia 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ) w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach.

kliknięcie przycisku spowoduje wysłanie formularza